braincamp Eesti – mitte lihtsalt koolitused, vaid ka elamus!

braincamp on loodud, et pakkuda enesearengut soodustavat keskkonda kõigile, kes seda soovivad.

Me kõik ajame taga elus seda õnnetunnet ja tunnet end tunda elavana! braincamp-i poolt korraldatavad üritused keskenduvad alati inimeste mugavustsoonist välja toomisega mängulisel teel ja lisaks sellele ka pakuvad lahedat elamust ja emotsiooni. Kui me kutsume ka külalisesinejaid, kes teisi inspireerivad, valime me säravad ning huvitavad inimesed, kes suudavad teistele ka emotsioone edasi kanda!

Mõtteviisist õnne ja võimsate tegudeni!

braincamp Eesti asutaja Diana Teniste 

Minu nimi on Diana Teniste. Ma olen noor ettevõtja, (Kaasasutaja Hispaania kinnisvaraportaali Interhomes Online www.interhomesonline.com) ja braincamp Eesti asutaja, mis aitab osalejatel kujundada mõtteviisi, mis meid igapäevaselt teeniks.

2012-2017 elasin ma välsimaal (Taani, Hispaania)

2012-2016 – Omandasin kõrgharidust Taanis Ülikoolis nimega Lillebaelt Academy of Applied Sciences. Erialal Innovation and Entrepreneurship.

2015-2017 Omasin kinnisvaraportaali Hispaanias (www.interhomesonline.com)

Hispaaniasse läksin ma praktika raames. Praktika lõpus sai minu praktikaaegsest ülemusest minu äripartner (Sellist võimalust ei saanud ma sellepärast, et oleksin olnud kõige targem, vaid sellepärast, et olin enesekindlam, teadsin oma väärtust ja mõtlesin, et mina siin elus kõike saangi). Tänaseks olen ma oma osaluse maha müünud, et tegutseda Eestis jõudsalt braincamp-iga. braincamp Eesti Facebooki leht. Veebileht: https://braincamp.ee/

Täiendan end pidevalt investeerides iseendasse- käies suurematel koolitustel ja üritustel üle maailma nagu TEDx, Factory of Imagination, Nordic Business Forum, jt. et tuua oma kuulajateni ainult parimat!

EDUKUS NÕUAB JULGUST JA TEGUTSEMIST! MEIE ELU ON MEIE ENDA KÄTES!

ÕNNELIK ELU ON EDUKAS ELU!